Aktualności

GKS Katowice - KS Górnik Wesoła 3:0

• autor: akaj1976, 2014-10-06 18:34

więcej:

W szóstej kolejce ligi Orlik 2004 zmierzyliśmy się z drużyną KS Górnik Wesoła. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie gdyż przed meczem drużyna GKS Katowice z 9 punktami zajmowała 5 miejsce w tabeli a goście drużyna KS Górnik Wesoła miejsce 6 z 6 punktami.

Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie, drużyny sprawdzały się wzajemnie na co mogą sobie pozwolić. Nasi chłopcy jednak dzisiaj byli trochę rozkojarzeni. Próbowali stworzyć ładne akcje grając podaniem ale co jakiś czas brakowało wykończenia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 po golu zdobytym przez Mikołaja Chmielowskiego.

Druga połowa to kolejne akcje nie zakończone strzałem. Od Trenera mogliśmy usłyszeć ( budzimy się; dzień dobry; nie śpimy ). Chyba trochę to pomogło bo chłopacy zaczęli strzelać. Drugą bramkę zdobył Siwy po strzale bezpośrednim z zrzutu wolnego. Trzecią bramkę zdobył Chudy ustanawiając wynik meczu 3:0 dla GKS Katowice. Chudy również tym trafieniem umocnił się na pozycji króla strzelców z dorobkiem siedmiu goli.