LIGA 04 GKS Katowice – FC Katowice 3:0

• autor: akaj1976, 2014-10-14 09:40

relacja

GKS Katowice – FC Katowice 3:0

W siódmej kolejce Ligi Orlik 04 zmierzyliśmy się z drużyną FC Katowice. Do spotkania przystąpiliśmy w roli faworyta mając zgromadzone 12 punktów, a drużyna gospodarzy 3 punkty. Boisko było dużo mniejsze niż rozgrywane do tej pory inne spotkania. Musieliśmy szybciej grać piłką. Nie zawsze wychodziło nam to tak jak byśmy chcieli. Zawodnicy byli mało skoncentrowani co stale powtarzał Trener na boisku. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną 2:0 dla nas. Bramki zdobyli Hubert Bożek oraz Mateusz Chrobok po dośrodkowaniu z zrzutu rożnego głową umieścił piłkę w bramce przeciwnika.

Druga połowa to podobna gra jak w pierwszej. Przepychanki między zawodnikami i zamieszanie na boisku nie pozwalały na stworzenie składnych akcji. Dopiero uderzenie z za pola karnego przez Karola Adamca dało nam 3 bramkę i pozwoliło utrzymać wynik do zakończenia spotkania.