I Miejsce w Krzeszowicach

• autor: akaj1976, 2014-12-20 22:07

W ostatni weekend przed świętami nasz zespół po raz kolejny w tym roku wywalczył I miejsce w halowym turnieju piłki nożnej.

Ostatnia sobota przed świętami Bożego Narodzenia była bardzo pracowita dla naszych młodych zawodników. Grupa zielona gra w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Bydgoszczy, a grupa czarna wywalczyła I Miejsce w V Mikołajkowym turnieju w Krzeszowicach.

Na turniej udaliśmy się w bardzo mocnym składzie i w zastępstwie Trenera Halickiego, drużynę poprowadził Trener Michał Chmielowski. Na pierwszy mecz przyjechaliśmy w ostatniej chwili i biegiem wyszliśmy z szatni. Nie przeszkodziło nam to w zdobyciu pierwszych punktów. Wiedzieliśmy że GKS Katowice jest w roli faworyta i musieliśmy to udowodnić. Kolejne mecze grupowe to kolejne wygrane. W turnieju wystąpiło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół w grupie spotkał się z takimi zespołami jak Przebój Wolbrom, Skalanka Skała, Karol Wadowice, AP Mam Talent 06. Poniżej wyniki grupowe.

GKS Katowice - Przebój Wolbrom 1:0 ( Dawid Męczeński )

GKS Katowice - Karol Wadowice 2:0 ( bramka samobójcza, Hubert Bożek )

GKS Katowice - AP Mam Talent 3:0 ( Hubert Bożek, Mikołaj Chmielowski, Dawid Mateja )

GKS Katowice - Skalanka Skał 1:0 ( Dawid Griksa )

Z pierwszego miejsca  w grupie zagraliśmy w finale z pierwszym miejscem z drugiej grupy. Tam grupę wygrała drużyna MOS Chrzanów zdobywając tyle samo punktów co Górnik Libiąż ale miała lepszy stosunek bramek.

Mecz finałowy, to także mecz kontrolowany przez naszych zawodników którzy pewnie wygrali 3:0 ( Krzysztof Łapot, Maciej Wrona, Mikołaj Chmielowski ).

Turniej nie był łatwy, ale drużyna pokazała kolejny raz jak się walczy na boisku. Podziękowania dla chłopaków za waleczność. Wszyscy walczyli od pierwszego do ostatniego gwizdka. Brawa dla bramkarzy Jasia i Patryka którzy cały turniej rozegrali bez straty bramki. Dodatkowo Jasiu został uznany najlepszym bramkarzem turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. GKS Katowice

2. MOS Chrzanów

3. Górnik Libiąż

4. Skalanka Skała

5. Karol Wadowice

6. AP Mam Talent

7. Młodzi Przebojem

8. Przebój Wolbrom

9. Dunajec Nowy Sącz

10. AP Mam Talent 06

Na turnieju nasz operator kamery stacji GRIKSA TV obchodził swoje urodziny. Myślimy że się udały, a drużyna zrobiła prezent zdobywając I Miejsce w turnieju. Oczywiście w drodze powrotnej były cukierki i odśpiewane 100 LAT w autokarze przez wszystkich uczestników wyjazdu. Jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego!

Teraz zespół ma zasłużoną przerwę świąteczną na odpoczynek i regenerację sił na nowy rok. Życzymy wszystkim zawodnikom oraz rodzinom i sympatykom naszej drużyny spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

GKS - Slavia