Potrójne zwycięstwo!

• autor: akaj1976, 2015-03-29 10:05

W sobotę 28 marca w ramach przygotowań do rundy wiosennej nasza drużyna rozegrała mecze kontrolne z Rekordem Bielsko Biała, Rodło Opole i MUKP Dąbrowa Górnicza.

Potrójne zwycięstwo to kolejny sukces zespołu GKS Katowice. Na boisku Kolejarz w sobotnie popołudnie zawitały drużyny Rekordu Bielsko Biała, Rodła Opole i MUKP Dabrowa Górnicza. Na dwóch boiskach równocześnie odbywały się mecze. Nasza drużyna w pierwszym spotkaniu zmierzyła się  z Rekordem Bielsko Biała. Drużyna gości zaczęła mecz bardzo agresywnie atakując nas i zmuszając do obrony. Po kilku minutach nasi chłopcy przejęli grę i do końca spotkania kontrolowali mecz. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 11:0. Drugie spotkanie to dobrze nam znany zespół MUKP Dąbrowa Górnicza. Rywal w pierwszym spotkaniu pokonał drużynę z Opola 5:0. Mecz bardzo ładny. Jedna i druga drużyna na zmianę przeprowadza kontry. Do końca pierwszej połowy prowadzimy 2:0. Po przerwie rywal strzela bramkę kontaktową. Nasi zawodnicy nie poddają się i strzelają kolejnego gola na 3:1. Rywale również odpowiadają bramką na 3:2, ale to nasz zespół zadaję ostateczny cios i strzela bramkę na 4:2. Takim wynikiem kończy się spotkanie. Po tym meczu następuję przerwa na wzmocnienie zawodników. W szatni młodzi chłopcy otrzymują soczki, wafelki i pizze. Ostatni mecz to spotkanie z przyjaciółmi z Opola. Między rodzicami panuje przyjazna atmosfera, ale na boisku zawodnicy walczą o zwycięstwo. Bramkę przed zakończeniem pierwszej połowy strzelają goście. Po przerwie GKS zaczyna coraz bardziej atakować. Zdobywamy bramkę na remis i szybko strzelamy kolejną. Mecz kończy się kolejnym naszym zwycięstwem 2:1.

W trzech rozegranych meczach odnosimy trzy zwycięstwa. Dziękujemy za wspaniałą walkę naszym chłopcom. Mecze nie były łatwe i zawodnicy mieli co biegać. Dwa razy 20 minut i trzy mecze to spory wysiłek. Dziękujemy drużynom z Bielska, Opola i Dąbrowy za udział i dobrą zabawę. Poniżej wszystkie wyniki zakończonych meczy:

GKS Katowice - Rekord Bielsko Biała 11:0 ( Hubert Bożek x 4, Mateusz Chrobok, Bartek Popenda, Dawid Męczyński, Mateusz Korzeniowski, Szymon Widurski, Dawid Mateja, Paweł Adamiec )

Rodło Opole - MUKP Dąbrowa Górnicza 0:5

GKS Katowice - MUKP Dąbrowa Górnicza 4:2 ( Bartek Popenda x 2, Hubert Bożek, Dawid Mateja )

Rodło Opole - Rekord Bielsko Biała 4:2

GKS Katowice - Rodło Opole 2:1 ( Dawid Mateja, Krzysztof Łapot )

MUKP Dąbrowa Górnicza - Rekord Bielsko Biała 7:1

Dziękujemy bardzo za pomoc rodzicom w przygotowaniu boisk. Mamom za wspaniałe ciasto i Panu Kurkowi za pyszne ptysie i pizze dla wszystkich.

Liga Maluchów 08.09.2012